МЕНЮ


20 вересень 2013 - 15:30

Їхні спогади для нас неоціненні


Незабутню зустріч організував для учнів та вчителів директор кіровоградської школи № 22 Борис Набока з ветераном війни, розвідником, партизаном Костянтином Врадієм.

Спогади Костянтина Тимофійовича є для нас неоціненними. Юні дослідники історії рідного краю уважно слухали колишнього підпільника. У часи Великої Вітчизняної війни Костянтину Врадію довелося чимало пройти небезпечними партизанськими стежками. Багатьох побратимів утратив він ще в роки війни, багатьох проводжає все частіше в останню путь тепер. Тож священним обов’язком, як вважає ветеран, є збереження пам’яті про героїв, які полягли в нерівній боротьбі з ворогом.

Костянтин Тимофійович відомий і літературною творчістю, він подарував шкільній бібліотеці свої книги, в яких описав нелегке життя розвідників, партизан, з якими пліч-о-пліч воював.

Ми гортаємо сторінки подарованих книг "Нас водила молодість", "Люди выходят в ночь", "Ім’я на обеліску", "Вогонь з Холодного Яру", "Лицарі степу", "Батько Долженко", "Патріоти Кіровоградщини у ворожому тилу", "Патріоти", "Незабутнє", "Дівчина з Родниківки" і розуміємо їх цінність. Попереду – велична дата – 70-а річниця визволення Кіровограда від німецько-фашистських загарбників, тому книги будемо читати на виховних годинах, обговорювати під час засідань учнівського парламенту.

Почесний гість подякував педагогічному та учнівському колективам за пошуково-дослідницьку роботу і залишив на згадку запис у візитаційній книзі: "Радий побувати в школі, де бережуть традиції, сповідують загальнолюдські цінності, шанують ветеранів. Бажаю всім світлого й мирного майбутнього".
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39444 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua