МЕНЮ


20 березень 2015 - 13:51

Хочеш – байдикуй, а хочеш – навчайся й розважайся


З наступного понеділка, 23 березня, кіровоградські школярі йдуть на тритижневі весняні канікули замість звичних тижневих. Про це на прес-конференції в міській раді повідомила очільник міського управління освіти Лариса Костенко.

Однак, зазначила вона, це не означає, що діти чогось зі шкільної програми не опанують. Протягом попередніх місяців вони додатково навчалися по суботах, таким чином заробивши собі два додаткових тижні відпочинку. А для випускників 11-х класів управління освіти міської ради створило всі необхідні умови, щоб не переривати процес засвоєння необхідних знань, адже зовсім скоро вони складатимуть державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання.

Саме для них, наголосила Лариса Костенко, під час весняних канікул в обласному центрі діятимуть дев’ять консультаційних пунктів з базових предметів. У цих пунктах, кожен з яких спеціалізуватиметься на окремому предметі, щодня найдосвідченіші вчителі міста від 9:30 до 12:00 проводитимуть консультації. Відвідувати консультпункти зможуть школярі з будь-якої школи.

Протягом канікул усі школярі матимуть вільний доступ до комп’ютерних класів, де зможуть повправлятися у складанні тестів з різних предметів. Рівень знань школярів оцінюватимуть у цьому випадку комп’ютерні програми. Також про свій рівень підготовки до ЗНО майбутні випускники зможуть дізнатися, пройшовши пробні тестування, які відбудуться 21 та 28 березня. Першим відбудеться тестування з української мови та літератури, другим – з будь-якого іншого обраного предмета. У Кіровограді пукти пробного тестування буде відкрито в КНТУ, КДПУ ім. В. Винниченка та Кіровоградському комерційному технікумі.

Особливістю основної сесії цьогорічного ЗНО, звернула увагу Лариса Костенко, стане зарахування результатів державної підсумкової атестації з української мови та літератури, яка відбудеться 24 квітня, як проходження ЗНО з названих предметів. Також при вступі до вищих навчальних закладів цього року діятимуть сертифікати ЗНО лише 2015 року.

Не нудьгуватимуть під час весняних шкільних канікул й ті учні, які не складатимуть ЗНО. Для них міське управління освіти разом з партнерами – фітнес-клубами, зразковими хореографічними колективами, міжнародною мовною школою "Мортимер" – 23 – 27 березня в дев’яти школах міста проводитимуть заняття в центрах здорового способу життя. Цей проект має назву "Фітнес-тиждень". До програми занять увійдуть фітнес, хореографія, психотренінги, аквааеробіка та поглиблення знань з одного зі шкільних навчальних предметів. Усі заняття в центрах, наголосила Лариса Костенко, будуть безкоштовними, окрім аквааеробіки, один урок якої коштуватиме для учня від 20 до 25 гривень. Тим учням, які захочуть стати учасниками названого тижневого проекту, необхідно подбати про медичні довідки для участі в уроках хореографії та для відвідування басейну.

Відповіла керівник міської освітньої галузі й на запитання щодо майбутніх літніх таборів відпочинку при школах. Їх відвідування, за її словами, буде цілком добровільним. А до щоденного розкладу додадуть заняття з іноземних мов, які відрізнятимуться від звичайних уроків нестандартними методами проведення.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41663 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua