МЕНЮ


15 листопад 2021 - 08:42

Хочеш працювати – вакцинуйся


Восьмого листопада цього року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України, що визначає, які працівники закладів освіти допускаються до роботи під час пандемії коронавірусу. Про перебіг вакцинації в освітній галузі розповіла на брифінгу начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко.

– У навчальних закладах міста працюють 5 635 осіб, – повідомила посадовиця. – До роботи 8 листопада не допущено 52 працівники. У школах – 15 педагогічних і 20 непедагогічних працівників. Із 2064 працівників дошкільної освіти відсторонено трьох педагогічних і одинадцятьох непедагогічних працівників. Зі 135 працівників закладів позашкільної освіти – трьох педагогічних. Причини відмови від вакцинації у людей різні – від нещодавно перенесеної хвороби, медичних протипоказань до принципової позиції щодо несприйняття вакцинації як такої. Думаю, до кінця цього тижня більшість працівників буде щеплена хоча б однією дозою вакцини. Було багато випадків, коли освітяни досить важко перенесли це захворювання, а деякі померли. Тому і відсоток вакцинованих у тих закладах, де були летальні випадки, значно більший. Є ряд педагогів, які мають протипоказання щодо щеплення: в закладах дошкільної освіти їх 50, в школах – 83. Першою дозою вакцини у дитсадках щеплені 96 відсотків працівників, у школах – 93 відсотки. Повністю вакцинували свої колективи пʼять закладів загальної середньої освіти і 13 дитячих садочків. Щодня в освітніх закладах керівники проводять розʼяснювальну роботу, адже ми за те, щоб всі освітяни були здорові, а навчальний процес не зупинявся.

Оксана ВЕРСТЮК.25 листопад 2021 - 21:33
Коронавирус (вст)

В Австрии собираются вакцинировать ВСЕХ ПОГОЛОВНО: tiny.cc/Austria-Covid

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35866 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua