МЕНЮ


14 серпень 2014 - 14:50

Хочете будувати свої об’єкти? Подбайте і про громаду


А обговорювалося на цьому засіданні питання щодо благоустрою вищезгаданої території.
– Одночасно до нашої комісії надійшло відразу два звернення, які стосувалися цієї ділянки землі – від Кіровоградського обласного благодійного фонду імені М. Пирогова та ПП СТ «Сервіс». Перший запропонував озеленити цю територію, зокрема, створити сквер. А ПП СТ «Сервіс» хоче добудовувати багатоповерховий житловий будинок, що в цьому колишньому сквері, при цьому ще й облаштувати басейн, автомобільну стоянку та фітнес-зал, а для цього інвесторам потрібна додаткова земельна ділянка. Депутатська ж комісія запропонувала забудовникам: якщо ви хочете будувати свої об’єкти, то подбайте і про громаду, візьміться за благоустрій всієї території. Колись це було досить живописне місце – із каскадним фонтаном, тут проводилися ярмарки, велася торгівля з возів (все це можна побачити на світлинах у фойє Лікарні Святого Луки, якою керує Григорій Урсол і який давно висловлює ідею про відродження цього скверу). Ми висловили побажання, щоб інвестори відновили фонтан, висадили дерева і так далі. Вони на це попередньо погодилися. Таким чином, може бути задоволене і звернення Кіровоградського благодійного фонду імені М. Пирогова, який готовий узяти участь у реалізації цього спільного проекту. А щодо того, як може виглядати благоустроєна територія, сам сквер, свої проектні пропозиції надав присутнім головний архітектор міста – начальник управління містобудування та архітектури міської ради Вадим Мездрін.
Попередньо ми вирішили, що потрібно спочатку укласти загальну інвестиційну угоду між територіальною громадою, інвестором-забудовником та благодійним фондом щодо реконструкції та благоустрою всієї вищезгаданої території. Управління земельних відносин та охорони навколишнього середовища, містобудування та архітектури, а також юридичне управління мають цю угоду розробити, а також вивчити питання щодо землекористування цією земельною ділянкою (слід, зокрема, узгодити ряд моментів з обласними судом та прокуратурою).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3737 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua