МЕНЮ


12 лютий 2016 - 10:42

Хороший шанс здобути модерну професію


Для надання можливості зробити перший крок в ІТ фонд ВгаіnВаsket за підтримки Адміністрації Президента України запускає масштабну програму Теchnology Nation ("Технологічна нація") – безкоштовний курс з основ програмування. У Кіровограді навчання розпочнеться з першого березня.

Фонд було створено в квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній за участі представників Міністерства економіки України та КМДА. Мета фонду – допомога в підготовці 100 тисяч ІТ-спеціалістів до 2020 року. Названий курс дасть змогу охочим здобути комп’ютерну освіту світового класу та навчитись основам найактуальніших мов програмування, що дасть слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в ІТ-сфері. Фонд ВгаіnВаsket та Кіровоградська міська рада під патронатом міського голови Андрія Райковича досягли домовленості щодо підтримки програми Теchnology Nation.

– Це вчасний, надзвичайно потрібний соціальний та інноваційний проект, який ми обов’язково підтримаємо, – зазначив очільник міста. – Я дам завдання відділу культури, сектору комп’ютерного забезпечення, аби там для успішного старту проекту підготували необхідні документи та матеріально-технічну базу.

Для його реалізації буде виділено зал у центральній міській бібліотеці (площа Дружби народів, 6), де один з партнерів фонду встановить 10 або 15 комп’ютерів, які після завершення проекту обіцяно передати книгозбірні. Охочі вчитись повинні знати англійську мову на рівні, вищому від середнього, та бути досвідченими користувачами ПК. Безкоштовне навчання проходитиме у форматі blended learning (змішане навчання) для учасників АТО, переселенців та безробітних, що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений он-лайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотеки.

Набір першої групи слухачів з 15 осіб буде здійснено за підтримки кіровоградської міської організації захисників Вітчизни "Бойове братство", громадської організації "Народна самооборона "Кіровоград", районних у місті Кіровограді рад та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Термін навчання – три місяці, термін реалізації проекту – три роки. Реєстрація для участі в проекті відкрита й доступна за посиланням http://brainbasket.org/technology-nation
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41672 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua