МЕНЮ


12 травень 2017 - 08:37
Хто має право жити в гуртожитку – вирішить суд

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з мешканцями гуртожитку, що по вулиці Кільцевій. Жителі будинку вже тривалий час не можуть порозумітися між собою.
Приміщення гуртожитку понад десять років тому передали в комунальну власність, розповіли міському голові його мешканці. Були часи, коли в будівлі не було навіть світла та тепла. Тому дехто свої помешкання покинув. Ті, хто лишився, доводили приміщення до ладу, зайняли вільні кімнати. Через роки власники покинутого житла передумали й захотіли повернутися в свої кімнати. Проте нові мешканці їх не пускають. Між собою жителі гуртожитку порозумітись не можуть, тож прийшли до міського голови.
Андрій Райкович всіх вислухав і запевнив, що допоможе в наданні юридичних послуг.
– Цей конфлікт можна вирішити лише через суд, – переконаний очільник міста. – У разі необхідності юридичне управління міської ради долучиться до цієї роботи. Після судів жителі гуртожитку співпрацюватимуть вже з управлінням ЖКГ, аби спеціалісти допомогли створити їм ОСББ.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.63099 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua