МЕНЮ


1 липень 2014 - 16:28

Хто сказав, що у нас лінива молодь?


Незадовго до Дня молоді та Дня Конституції України заступник кіровоградського міського голови Вадим Дрига урочисто вручив школярам та студентам, які нинішнього літа працювали на громадських роботах, – трудові книжки.

Уже п'ятий рік поспіль улітку міська влада працевлаштовує на оплачуваних громадських роботах старшокласників та студентів, які кілька годин на день працюють на об’єктах, котрими опікується міське комунальне підприємство "Трест зеленого господарства". Минулої п’ятниці 85 старшокласників та студентів отримали свої трудові книжки та невеличкі подарунки – буклети про рідне місто.

– Шановна молодь, – звернувся Вадим Дрига до присутніх в актовій залі міської ради молодих людей, – доволі символічно, що свої трудові книжки ви отримуєте в переддень двох значних державних свят – Дня молоді та Дня Конституції України. Усі ви – майбутнє нашої держави, дивлячись на вас, я бачу, що воно – у надійних руках. Бажаю всім вам щастя, здоров'я та благополуччя. Мрійте, і нехай ваші мрії збуваються.

Наприкінці врочистого заходу зі знаменною подією у житті названих старшокласників і студентів привітали концертом учні та викладачі музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса. А на згадку про неї юні трудівники сфотографувалися із заступником міського голови Вадимом Дригою.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37188 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua