МЕНЮ


5 грудень 2014 - 11:49

"Я бачу світ на відстані руки"


Тридцять членів кіровоградської організації Українського товариства сліпих отримали матеріальну допомогу від міської влади до Міжнародного дня інваліда. Вручила її в урочистій обстановці в клубі УТОС начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк.

Також вона передала найщиріші вітання від керівництва міста, яке всебічно підтримує людей з обмеженими можливостями. Втілюються в життя різноманітні соціальні програми для цієї категорії кіровоградців, їм надається ряд пільг, створено центр реабілітації для дітей-інвалідів, міську інфраструктуру теж намагаються прилаштувати для потреб людей із вадами зору.

На захід у клуб товариства прийшло чимало незрячих людей. Вони підготували чудовий концерт і показали свої таланти таким же, як і самі, сильним духом людям.

Заступник директора із соціальних питань Кіровоградського учбово-виробничого підприємства УТОС Валентина Раєва зазначила, що люди з обмеженими можливостями – надзвичайно творчі та талановиті, беруть активну участь у художній самодіяльності. Наприклад, хор “Червона калина” ось вже 15 років як отримав звання народного колективу. Є чимало лауреатів різних вокальних конкурсів, читців. Також у клубі діють гуртки рукоділля, члени якого створюють роботи з бісеру, плетуть, вишивають, виготовляють м’які іграшки. Серед незрячих є чимало й таких, хто активно займається спортом.

– Наше гасло “Я бачу світ на відстані руки” досить промовисте, – каже Валентина Миколаївна. – Адже як по-іншому донести до оточуючих те, що відчуває людина, позбавлена можливості бачити...

Цими ж днями заступник міського голови Сергій Васильченко та Юлія Вовк завітали до Будинку культури Кіровоградської територіальної організації Українського товариства глухих. Сергій Васильченко вручив матеріальну допомогу 20 членам організації.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3609 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua