МЕНЮ


15 листопад 2019 - 12:41

Яблука із міської вбиральні


Несанкціонована вулична торгівля у Кропивницькому несе пряму загрозу життю та здоров’ю людей

У Кропивницькому в громадській вбиральні скверу “Центральний” підприємець зберігає яблука, якими потім несанкціоновано торгує на зупинці громадського транспорту.

Цей кричущий факт, виявлений працівниками спеціалізованої інспекції обласного центру 12 листопада, красномовно свідчить про високий рівень загрози життю та здоров’ю кропивничан, які дозволяють собі купувати у продавців на асфальті продукти без жодних документів підтвердження якості та належних умов зберігання.

Прокоментував ситуацію заступник начальника спеціалізованої інспекції Олександр Брюховецький:

– Відповідно до доручення міського голови Андрія Райковича, працівники спецінспекції проводили рейд-відстеження з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими товарами в центральній частині міста. І виявили факт грубого порушення санітарних норм. Підприємець на зупинці “Головпоштамт” несанкціоновано торгував яблуками, які залишав на ніч для зберігання у громадському туалеті Центрального скверу. У такий небезпечний для здоров’я людей спосіб він реалізовує продукцію вже тривалий час. Неодноразово працівники спецінспекції викликали поліцію.

За словами Олександра Брюховецького, вчора протягом дня працівники спецінспекції не давали підприємцю реалізовувати товар. А вже близько 18.30 інспектори вперше виявили, що яблука ділок зберігає в туалеті. 13 листопада продавець зранку знову виніс свій товар з громадської вбиральні.

Спеціалізована інспекція контролює ситуацію та не дає можливості підприємцю реалізовувати фрукти із міського туалету.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38502 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua