МЕНЮ


15 листопад 2001 - 19:14

“ЯБЛУКО” ДОБИЛОСЯ СТВОРЕННЯ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ СЛІДЧОЇ КОМІСІЇ ПО РОЗСЛІДУВАННЮ ДІЯНЬ ВОЛОДИМИРА ЩЕРБАНЯ


За створення відповідної комісії проголосували фракції “Яблуко”, “Батьківщина”, Соціалістичної партії, Компартії та представники ПСПУ.

Водночас фракції Українського Народного Руху, Народного Руху України, партії Зелених, НДП, СДПУ(о), “Реформи і порядок”, “Трудова Україна”, “Солідарність”, “Регіони України” та “Демократичний союз” відмовились голосувати за створення слідчої комісії. “ЯБЛУКО” вважає, що у такий спосіб, ці структури підтвердили, що саме вони покривають діяння Щербаня і його спільників та беруть на себе політичну відповідальність за всі зловживання сумської влади.

Приводом для створення слідчої комісії стало те, що “ЯБЛУКО” отримало численні документи, аудіо- та візуальну інформацію, яка свідчить про наявність у діях сумського губернатора Володимира Щербаня ознак кримінальних злочинів. Зокрема: зловживання службовим становищем, вимагання майна, створення злочинної групи тощо.

Депутатська Тимчасова слідча комісія вже до 25 листопада 2001 року має доповісти Верховній Раді про попередні результати перевірки.

Для інформації:
19 вересня лідер партії “Яблуко” оприлюднив факти корупційних діянь та насильницького вимагання майна сумських підприємств В.Щербанем та його помічниками.
8 жовтня керівники 15 партійних організацій Сумщини, використовуючи адміністративні важелі впливу, почали збирати підписи на підтримку діянь В.Щербаня.
12 жовтня на основі інформації, оприлюдненої М.Бродським, прокуратурою порушено кримінальну справу за фактами зловживання службовим становищем і службового підроблення.
24 жовтня Михайло Бродський особисто передав Президенту довідку щодо 48 фактів корупційних діянь Володимира Щербаня. Внаслідок особистих звернень Михайла Бродського блок Віктора Ющенка і блок “За єдину Україну” відмовилися співпрацювати з очолюваною Щербанем Ліберальною партією.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3872 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua