МЕНЮ


5 лютий 2016 - 15:18

Які дороги ремонтуватимуть нинішнього року


У 2016 році на будівництво, реконструкцію, ремонт доріг та експлуатацію дорожньої системи в Кіровограді передбачено бюджетне фінансування у розмірі 31,25 мільйона гривень. Про це повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян на прес-конференції.

Одним із пріоритетів, зазначив Олександр Хачатурян, є капітальний ремонт доріг обласного центру. Цього року на їх реконструкцію планується використати 9,8 мільйона гривень. За ці кошти капітально відремонтують 13 доріг. Головним чином це об’єкти, які не закінчили ремонтувати минулого року, у кожного із них – своя стадія незавершеності. Є вулиці де залишилося освоїти десятки тисяч, а є й із завданням на мільйони гривень.

До переліку вулиць, де буде продовжено капітальний ремонт, потрапили: Кіровоградська, Прирічна, Одеська, Віктора Чміленка, Тимірязєва, Верхня Биківська, Башкирська, Садова, Авіаційна, провулок Семенівський, площа Богдана Хмельницького та ділянка дороги від вулиці Садової до Прирічної.

– Це не кінцевий варіант списку, – наголосив Олександр Хачатурян. – Профільна депутатська комісія продовжує обстеження міських доріг, і перелік буде розширено. Без сумніву, цього року необхідно закінчувати ремонт Андріївської. Якщо його не зробити – буде змарновано великі кошти на облаштування зливового колектора у цьому районі. Поточний ремонт кіровоградських доріг обійдеться міському бюджету в 14,7 мільйона гривень. Список об’єктів сформують у кінці березня, після танення снігу і обстеження їх стану.

У 2016 році буде також завершено розпочате минулого року відновлення тротуарного покриття по проспекту Правди і по вулиці Бєляєва. За фінансових можливостей до програми буде включено і два нових об’єкти, де тротуари у незадовільному стані. Це – Велика Перспективна вниз до центру і вулиця Попова. Олександр Хачатурян звернув увагу, що цьогоріч в обласному центрі буде встановлено і капітально відремонтовано 14 світлофорів. Нові світлофори з’являться на розі вулиць Яновського і Куроп’ятникова, Колгоспної і Варшавської, Київської і Валентини Терешкової, Степняка-Кравчинського і Кільцевої, 40 років Перемоги і Кавказьської. Капітальний ремонт, а фактично заміна світлофорів старої конструкції на сучасні світлодіодні, буде виконано на перехрестях: Жовтневої Революції – Київська, Кропивницького – Верхня Пермська, Кропивницького – Покровська, Острівська – пл. Богдана Хмельницького, Полтавська – Васнєцова, Попова – виїзд із подвір’я ЖЕО №4, Шевченка – Шульгіних, проспект Правди – Волкова.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38597 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua