МЕНЮ


9 червень 2011 - 10:06

Як Кіровоградці можуть допомогти у проведенні ЄВРО-2012


8 червня в приміщенні читального залу наукової бібліотеки КДПУ ім. В. Винниченка відбувся круглий стіл за темою: “Рік до Євро-2012: участь Кіровоградщини у футбольному святі ”.

На заході були присутні громадські активісти, студенти Кіровоградських ВНЗ, представники органів влади.

Під час зустрічі Координатор всеукраїнського центру волонтерів 2012 Микола Воробйов окреслив загальні принципи волонтерства, та важливість популяризації волонтерського руху, адже, на його думку, саме добровольці і стануть обличчям країни та впливатимуть на формування її іміджу в очах міжнародної спільноти.

Організатори із УЄФА планують залучити до роботи в Україні 2800 волонтерів. Крім того, кожне приймаюче місто також має підготувати своїх добровольців. Загалом, мова йде про безпрецедентний волонтерський проект в історії нашої держави, у якому планується задіяти близько 15 тисяч осіб з усіх регіонів України.

Головною метою даного заходу було інформування студентства та активної молоді Кіровоградщини щодо можливостей участі у волонтерському Євро-2012 проекті. Адже саме місцеві волонтери зможуть популяризувати рідний край серед тисяч іноземних туристів, які також захочуть відвідати Кіровоградщину. За словами Миколи Воробйова, це прекрасна нагода зробити Кіровоградщину туристично привабливою для іноземців.

Також в рамках заходу було презентовано інтернет-платформу volunteers2012.org.ua, на якій з 14 червня 2011 року розпочнеться реєстрація кандидатів у волонтери Евро-2012. Всіх, хто пройде конкурсний відбір та візме участь у проекті, зможе отримати цілу купу бонусів від організаторів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.32872 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua