МЕНЮ


4 лютий 2011 - 10:35

Як начальник соцзабезу допомагав доньці в Йорданії


Цей чоловік вчинив злочин, сприяючи в наданні своїй доньці, жительці Хашемітського королівства Йорданії, соціальної допомоги.

Це сталося за таких обставин. У вересні 2009 року його, тодішнього начальника райсоцзабезу, донька вдруге відчула радість материнства. Як громадянка України вона при народженні дитини мала право на отримання від рідної держави соціальних виплат, передбачених законом, проте заради цього їхати на батьківщину було не з руки. І тато-держслужбовець вирішив посприяти доньці в оформленні державної допомоги трьох видів – одноразової при народженні дитини, з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та як матері-одиначці. Склавши від імені доньки відповідні заяви і розписавшись за неї, він подав ці документи в очолюване управління. Розглянувши ці заяви, начальник на кожній поставив резолюцію: "Призначити виплату". Далі відкрив у банку рахунок, на який перераховувалися соціальні виплати. Знімаючи ці кошти, він передавав їх доньці через довірену особу. Всього отримав майже вісімнадцять з половиною тисяч гривень.

Визнавши колишнього посадовця винним у службовому підробленні, суд постановив оштрафувати його на 510 гривень.

Треба зазначити, у ході досудового слідства цьому чоловікові ставилося у вину ще й протиправне заволодіння бюджетними коштами. Та Феміда дійшла висновку, що він не розкрадав казенних грошей, бо його донька, хоч і проживає за кордоном, має право на отримання від України соціальної допомоги.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42664 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua