МЕНЮ


3 червень 2011 - 14:09

Як і не стояло


Так і не дізналися кіровоградці про вид послуги, яку хотів їм запропонувати власник вагончика на розі вулиці Червоногвардійської та провулку Будьонного. Минулого вівторка цю будку було евакуйовано в місце, де вона не мулятиме людське око.

А все через те, що встановлена була без жодного дозволу. Виявивши недавно цей загадковий об’єкт на території свого виборчого округу, депутат міської ради Олександр Шамшур повідомив про нього у виконавчі органи міськради. Робоча група, створена міським головою Олександром Саінсусом для боротьби із самовільним будівництвом, заактувала факт загарбання комунальної землі й постановила евакуювати вагончик. Технічне забезпечення акції взяла на себе спеціалізована інспекція міської ради, начальник якої Віктор Іванов, звісно ж, був присутній при завантаженні будки на ваговоз і особисто керував цим процесом. Передбачаючи конфлікт з власником вагончика, робоча група залучила міліцію. Та хазяїн так і не з’явився.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42407 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua