МЕНЮ


21 сiчень 2016 - 12:25

Як оплатити комунальні послуги без комісії


Найбільш соціально не захищена частина українців – пенсіонери. Низький рівень пенсій та високі ціни на товари і послуги приушують людей поважного віку рахувати кожну копійку. Тому не дивно, що введення комісій на оплату комунальних послуг шокує та пригнічує.

“Ми дбаємо про кожного нашого клієнта, а пенсіонери – це наше все, – розповідає Олексій Харін, керівник бізнесу платежів і переказів Кіровоградської філії ПриватБанку. – Тому не лише оформлення банківських карток, зняття готівки в банкоматах, навчання фінансовій грамотності для пенсіонерів безкоштовні. Ми пропонуємо їм оплачувати усі комунальні послуги у ПриватБанку без комісій та прихованих тарифів”.

Пенсійне обслуговування – це соціальна програма ПриватБанку. Зняття готівки в банкоматах, оплата комунальних платежів для пенсіонерів виконуються без стягнення комісії. Користуючись пенсійною карткою, можна навіть отримати надбавку до пенсії. Банк нараховує відсотки на кошти, які не знімаються, а залишаються на картці.

“Таке щастя, що я отримую пенсію у ПриватБанку, – розповідає кіровоградка Любов Боженко. – І відділення його на кожному кроці, і є можливість користуватись Приват24, і оплата комунальних платежів безкоштовна. Спочатку навіть не вірилось, поки сама не спробувала. Тепер я і своїм подругам розповідаю, що з пенсійною карткою ПриватБанку комунальні платежі – безкоштовні”.

Як свідчить статистика, 25 відсотків кіровоградських пенсіонерів отримують свою пенсію на картку ПриватБанку. Лише з початку року в Кіровоградському регіональному управлінні ПриватБанку відкрито більше 5,5 тис нових пенсійних рахунків.

Для пенсіонерів, які обмежені в пересуванні, існує послуга доставки пенсійних карток додому. Крім того, пенсіонери – власники карток ПриватБанку можуть без комісій знімати свою пенсію і в банкоматах інших українських банків, комісійні за користування послугами "чужих" банкоматів автоматично оплачує ПриватБанк, а не клієнти.

ПриватБанк безкоштовно обслуговує не тільки пенсіонерів. Пенсійний фонд України не сплачує жодної копійки ПриватБанку за виплату пенсійних коштів.
2 листопад 2019 - 22:35
пшол нахуй барига (вст)

sty13

2 листопад 2019 - 22:37
мешканці (вст)

sty09

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38508 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua