МЕНЮ


19 червень 2019 - 12:28

Які плюси і мінуси у сучасних LED екранів?


Які плюси і мінуси у сучасних LED екранів?


Лед екрани - складне електронне устаткування, яке використовується для трансляції відеороликів, реклами, спортивних змагань, корисної для споживачів інформації. Цей ефективний засіб для просування товарів і послуг. Але, як і у будь-якого устаткування, у світлодіодних дисплеїв є свої плюси і мінуси, на які вимагається звертати увагу перед купівлею.

Светодиодный экран


Переваги, які має led екран для реклами

  • Надійність устаткування. Екран складається з безлічі світлодіодів. Вихід з ладу однієї або декількох лампочок не відіб'ється на працездатності табло в цілому. Усі інші діоди навколо того, що згас продовжать горіти.
  • Здатність витримувати низькі і високі температури. Вуличні моделі можуть працювати при температурі від - 40 °C, интерьерные - від 0 °C. Максимальна температура, при якій можуть працювати дисплеї, -40...+60 °C.
  • Ефективність. Рекламний світлодіодний екран здатний працювати без перерв. Це дозволяє транслювати по ньому відеоролики і іншу інформацію цілодобово.
  • Охоплення аудиторії. Встановлені в місцях з хорошою прохідністю світлодіодні табло допоможуть донести рекламну інформацію до великого числа людей.
  • Універсальність. Екрани підходять для трансляції будь-якої інформації. Вони можуть використовуватися не лише для показу реклами, але і освітлення спортивних змагань, показу валют.

Технічні параметри

Технічні характеристики led екрану теж є його достоїнствами. Полягає дисплей з кабінетів і модулів. Така конструкція дозволяє легко проводити складання і розбирання табло, якщо вимагається його перевозити з місця на місце.

Високе розділення екрану дозволяє забезпечити чіткість показуваній картинці. Цей параметр визначається кроком пікселів. Чим ближче вони один до одного розташовані, тим вище дозвіл. У зовнішніх екранів дозвіл нижчий, ніж у интерьерных моделей. Вони розраховані на показ великих зображень, тоді як табло для установки в приміщеннях можуть показувати деталізовані картинки.

Термін служби світлодіодного табло 50000 - 100000 годин. При цьому йому практично не потрібно техобслуговування. Працюють дисплеї від електромережі 220 В. Тому не виникає проблем з їх підключенням.

Мінуси світлодіодних екранів

Основний недолік лед дисплеїв - доки ще висока вартість. Але є спосіб заощадити на їх придбанні - замовляти виготовлення у вітчизняних виробників, а не закуповувати устаткування за кордоном.

Великі табло мають істотну вагу, тому їм потрібно потужні кріплення. Але будь-яка широкоформатна реклама при установці вимагає надійної конструкції і забезпечення безпеки перехожих. Тому цей мінус лід дисплеїв не можна назвати істотним.

Якщо ви не знаєте, екран з якими робочими характеристиками вам потрібно, зверніться в компанію РСТ, контактні дані для зв'язку можна знайти на сайті ukr - svetodiod.com.ua. Співробітники організації допоможуть вам підібрати відповідну модель світлодіодного єкрану, дадуть розгорнуту консультацію.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39414 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua