МЕНЮ


13 серпень 2014 - 09:41

Якість воді - під контролем


Це може призвести до погіршення якості води у місцях водозабору, поступового підвищення показників забарвленості та каламутності, запаху вихідної води. Але ситуація щодо якості води у мережі міста є контрольованою.
Фахівці державної санепідслужби району проводять щоденний моніторинг якості вихідної води та в резервуарах чистої води за даними досліджень лабораторій водогону «Дніпро-Кіровоград». Крім цього, районним лабораторним відділенням щоквартально проводиться відбір та дослідження води з водосховища, резервуарів чистої води та щомісячно – водомережі міста в тупикових точках. На сьогодні водоочисні споруди водогону «Дніпро-Кіровоград» забезпечують якість води згідно з гігієнічними вимогами, відхилень за бактеріологічними та санітарно-хімічними показниками не виявлено.
Разом з тим, з метою профілактики інфекційних захворювань, враховуючи зношеність водомереж, часті пориви, які призводять до зміни тиску в системі водопостачання, держсанепідслужба рекомендує питну воду перед вживанням відстоювати та кип’ятити.
У разі використання для пиття та приготування їжі води з інших джерел (бутильованої, з артезіанських свердловин, колодязної тощо) перш за все необхідно поцікавитися її якістю, тобто ознайомитися з документами, які підтверджують якість води або її проби здати на дослідження в атестовані лабораторії, повідомляє санепідслужба.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37376 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua