МЕНЮ


29 березень 2013 - 17:03

Як стати посадовцем


Семінар "Престиж професії посадовця. Перші кар’єрні кроки майбутнього управлінця" для студентів кіровоградських вишів провела начальник відділу кадрової роботи Кіровоградської міської ради Світлана Балакірєва.

Вона детально ознайомила присутніх на заході молодих людей, які здобувають вищу освіту за фахом "Документознавство та інформаційні технології" і виявили бажання проходити спочатку практику, а згодом – стажування в міській раді, із законодавчими засадами, які лежать в основі діяльності органів місцевого самоврядування, структурою міськради, її виконавчих органів, розповіла про те, що потрібно здійснити при бажанні працювати у виконавчих органах міської ради.

– Ми дуже зацікавлені в тому, щоб до нас приходили на роботу молоді, перспективні спеціалісти, тому вже другий рік поспіль у міській раді діє "Муніципальна школа", – зазначила Світлана Миколаївна. – Приймаємо на практику та стажування студентів за різними спеціальностями, адже в органах місцевого самоврядування трудяться представники різних професій – юристи, економісти, освітяни, медики... На чиновників ніде не навчають, ними стають. І щоб стати висококваліфікованою посадовою особою органів місцевого самоврядування, потрібно для цього докласти немало зусиль.

У студентів виникло чимало запитань з приводу напрямків роботи виконавчих органів міської ради, як потрапити на практику чи стажування. Всі бажаючі заповнили відповідні анкети, які згодом будуть внесені до електронної бази даних відділу кадрової роботи.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.26969 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua