МЕНЮ


25 червень 2010 - 13:52

Як вберегтися від квартирного злодія


І хоча більшість цих крадіжок (71 відсоток) розкрито, громадянам варто більше уваги приділяти питанням схоронності свого майна. До цього закликають їх і правоохоронці. Так, заступник начальника управління МВС в області Олег Вітюгов на прес-конференції, що відбулася в УМВС минулого тижня, попросив журналістів нагадати громадськості про елементарні заходи, з допомогою яких можна вберегтися від злочинних посягань: обладнати гратами вікна та балконні двері (особливо це стосується мешканців першого і останнього поверхів та квартир, до вікон яких підведені пожежні драбини); йдучи з дому, не залишати відчиненими кватирки; великі суми грошей зберігати у банківських установах.

Найкраще ж звернутися до місцевого відділу державної служби охорони (міліцейського госпрозрахункового підрозділу), який надає послуги зі встановлення сигналізації і співробітники якого за лічені хвилини прибудуть на охоронюваний об’єкт у разі її спрацювання. Як повідомив на тій же прес-конференції начальник ВДСО при УМВС в області Олександр Спінул, у Кіровограді та 12 районних центрах області встановлено й функціонує близько 2,5 тисячі кнопок термінового виклику міліції. За добу співробітники ВДСО отримують 20 – 25 викликів, більшість з яких, на щастя, не підтверджується, оскільки сигналізація часто спрацьовує внаслідок несправностей телефонних ліній чи неуважності господарів квартир. З питань встановлення сигналізації з виведенням на централізований пульт охорони слід звертатися за номером телефону відділу державної служби охорони при УМВС в області: (0522) 33-15-08.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39084 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua