МЕНЮ


14 сiчень 2020 - 17:49

Як вибрати якісний матрац для сну в інтернет магазині


Давно відомий і доведений факт: якість сну безпосередньо впливає на якість життя людини. Якщо ви звикли відпочивати на дуже м'яких або надмірно жорстких матрацах, дивуватися розбитому стану на ранок не доводиться. Причина недосипу і ниючих болів по всьому тілу - неправильна організація спального місця. Коли ступінь жорсткості матраца не відповідає статурі, вазі і стану здоров'я користувача, сон просто не може бути повноцінним.

Ідеальний матрац: який він?

Щоб не помилитися з вибором ортопедичного матраца, слід враховувати наступні критерії:

якісні матраци для сну Розміри матраца. Пам'ятайте: по довжині матрац повинен перевершувати зростання користувача як мінімум на 15 см. Виріб необхідно підбирати строго під габарити ліжка. Розбіжність в параметрах на 1-1,5 см в меншу сторону допускається.

Тип внутрішнього устрою. Сучасні виробники пропонують широкий вибір пружинних і безпружинних матраців. При цьому кожна з категорій має визначальними ознаками і сильними сторонами. Незважаючи на умовне рівність, незалежні експерти схиляються до пружинним матрацам. У моделях класу економ встановлюється блок залежних пружин, представлений у вигляді цілісної конструкції. Якісні пружинні матраци з незалежним блоком значно перевершують бюджетні аналоги, забезпечуючи виражений ортопедичний ефект. Підвищений комфорт таких матраців пояснюється системою пружин: кожна з пружинок поміщена в окрему кишеню, що не дозволяє їй взаємодіяти з сусідніми. Зручність матраца залежить від щільності пружин на метр квадратний - чим цей показник вищий, тим краще.

Ступінь жорсткості. Даний параметр носить строго індивідуальний характер, так як вибрати оптимальну жорсткість матраца можна лише при обліку ваги, зросту, віку, стану здоров'я користувача. В цілому принцип простий: дітям і користувачам із зайвою вагою підійдуть жорсткі матраци, худишкам і людям похилого віку - м'які.

Наповнювачі та оббивка. Як оббивного матеріалу виробники застосовують латекс, поролон. Також можуть використовуватися натуральні матеріали наповнення з кінського волоса, койри кокоса, морських водоростей. При наявності алергічних захворювань слід вибирати матраци на штучних наповнювачах. В інших випадках вибір матеріалів залежить від особистих переваг. У випадку з тканинної оббивкою слід звернути увагу на її стійкість до зношування. Експерти радять віддавати перевагу натуральним і сумішеві тканини.

Спеціальні лінійки матраців

Інтернет магазин magdek.com.ua пропонує якісні матраци для сну, призначені для певних категорій користувачів:

  • Дитячі матраци. Дані вироби сприяють правильному формуванню хребетного стовпа, перешкоджають розвитку у дитини сколіозу і інших захворювань опорно-рухової системи.
  • Протипролежневі ліжку. Рекомендовані людям, вимушеним дотримуватися постільного режиму на тривалої основі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35541 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua