МЕНЮ


5 квiтень 2019 - 13:58

Як захистити права підлітків з груп ризику


Третього квітня відбулась зустріч заступника міського голови Наталії Дзюби із головою громадської організації “Відродження до життя” Олександром Остаповим та делегацією з Полтави, до якої увійшли представники обласного управління освіти та ювенальної поліції. Обговорили надважливе питання захисту прав підлітків з груп ризику та досвід роботи міських громадських організацій у цьому напрямку, а також співпрацю з міською радою.

Наталія Дзюба розповіла гостям про досвід організації відпочинку та оздоровлення дітей у Кропивницькому влітку, а саме про профільні загони мовного, художньо-естетичного, економічного, спортивного та хореографічного напрямків, роботу центрів естетичного виховання та позашкільних навчальних закладів. Заступник міського голови зауважила, що молодь обласного центру має можливість влітку влаштуватись на оплачувані громадські роботи з благоустрою міста і навіть отримати трудову книжку по їх завершенні.

Гостей з Полтави також цікавило як здійснюється військово-патріотичне виховання у Кропивницькому.

– У нашому місті на базі НВО № 16 та ліцею “Сокіл” для старшокласників проводять уроки “Захист Вітчизни”, мета яких сформувати в учнівської молоді необхідні уміння та навички захисту Вітчизни, – зазначила Наталія Дзюба. – Головне завдання даного навчального предмету – ознайомити учнів з основами нормативно-правового забезпечення захисту Вітчизни, цивільного захисту та охорони життя і здоров’я, а також професійної орієнтації молоді, служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях, визначених чинним законодавством.

Насамкінець учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю та обмін новим досвідом.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25524 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua