МЕНЮ


14 сiчень 2021 - 15:53

Як жителям Львову знайти нормальну роботу під час епідемії коронавірусу?


Щоб знайти хорошу роботу у Львові, потрібно враховувати такі фактори, як освіта, досвід і навички роботи і, врешті-решт, власне бажання і прагнення. Звичайно, пандемія Covid - 19 внесла свої корективи в життя людей, деякі втратили роботу, особливо ті, хто трудився в приватних підприємствах.

Та й у державних установах були скорочення ставок, що не могло не позначитися на рівні безробіття в місті та області. У зв'язку з цим багато сьогодні шукають роботу і намагаються знайти застосування своїй освіті і навичкам.

Процеси пошуку роботи можуть тривати довго, а можуть відразу увінчатися успіхом - все залежить від шуканої вакансії. Щоб відшукати собі роботу, можна скористатися наступними способами:за оголошеннями в місцевих газетах, на телеканалах і в соціальних мережах.

Можна самому зробити оголошення з серії "Шукаю роботу", а можна знайти оголошення, які дають самі роботодавці та рекрутингові агентства; звернувшись в кадрові агенства до так званих "мисливців за головами", які завжди розміщують актуальні оголошення; самостійний пошук роботи, співбесіди з роботодавцями, відправка резюме в різні організації; пошук роботи через Інтернет на спеціальних сайтах, де можна розмістити своє оголошення або знайти оголошення роботодавця;

Особливу потребу у фахівцях відчувають у сфері сільського господарства і легкої промисловості. У цих сферах можуть знайти собі роботу трактористи-машиністи, оператори автоматичних ліній, газоелектрозварювачі, водії, електромонтери, столяри, штукатури-маляри і швачки.

Як правило, компанії пропонують багато вакансій, де потрібні такі працівники, тому, якщо у вас є технічна або сільськогосподарська освіта, ви обов'язково знайдете собі робоче місце у Львові.

Що стосується фахівців з вищою освітою, у Львові є чимало вакансій для менеджерів з реклами та рекламних агентів, графічних дизайнерів і дизайнерів меблів, промоутерів і верстальників. Також в сфері реклами можуть отримати роботу і люди без освіти, працюючи розклеювачами оголошень.

Судячи з рейтингу професій, основні галузі, де можуть застосувати свої професійні навички жителі Львова - це сільське господарство, промисловість і реклама. Звичайно, є й інші сфери, такі як освіта і медицина, адже педагоги і медики потрібні завжди і в будь-якому місті.

За матеріалами: http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/jak-legko-znajtu-robotu-pid-chas-karantynu-u-lvovi-5-procedur-dla-vyrabotki-kolagena-32360
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40597 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua