МЕНЮ


20 липень 2018 - 13:43

Якою буде площа Героїв Майдану


Представлені на конкурс 14 проектів памʼятника Героям Майдану, який буде встановлено на одноіменній площі Кропивницького, розглянули члени журі конкурсу на кращу пропозицію оновлення громадського простору площі Героїв Майдану з меморіалізацією подій Революції Гідності.
Детально ознайомившись із кожною пропозицією, учасників конкурсу визначили всі позитивні та недоречні деталі проектів, їхню відповідність запропонованим умовам конкурсу. Також була висловлена пропозиція не шукати кращу з усіх представлених ідей, а створити робочу групу, яка б на основі декількох проектів розробила б єдиний в оновленому спільному варіанті.
Голова журі заступник міського голови Олександр Грабенко висловив і свою власну думку щодо проекту, який йому сподобався, в той час, як деякі члени журі запропонували відразу відхилити ті роботи, які, на їхню думку, не відповідали умовам конкурсу, не несли життєстверджувальної ідеї, перегукувались з уже існуючими у місті памʼятниками тощо. Інші зауважували, що не можна керуватись у своїх висновках такою термінологією, як «не відповідає» або «не допущений». Мовляв, на якій підставі? У кожного автора є власне бачення майбутньої скульптурної пропозиції, облаштування відкритого громадського простору площі.
Щоб уникнути суперечки, Олександр Грабенко запропонував юридично обгрунтувати вимоги, на підставі, яких можна буде відхиляти надані на конкурс проекти, а через тиждень зібратись знову, щоб з різноманіття проектних пропозицій, обрати 2-3, і з них потім обирати найкращу. Члени журі з такою постановкою питання погодились. Тож, наступного четверга, вони зберуться знову, щоб прийняти остаточне рішення.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35397 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua