МЕНЮ


22 серпень 2014 - 16:27

Якщо на маршрутах №№45 та 117 не їздитиме транспорт, перевізників змінять


Мешканці Масляниківки не задоволені роботою громадського транспорту. Саме з цього питання висловлювали вони найбільше претензій секретарю Кіровоградської міської ради Івану Марковському під час виїзного прийому громадян у мікрорайоні.

За словами мешканців, за маршрутами №45 та №117 практично не ходить транспорт, через що дістатися на роботу і додому майже неможливо. Під час апаратної наради у понеділок Іван Марковський доручив профільному управлінню терміново вирішити питання належної роботи транспорту на цих маршрутах, і у разі необхідності залучити до роботи тимчасового перевізника, який би організував якісні перевезення. Крім того, Іван Марковський звернув увагу управління розвитку транспорту та зв’язку на необхідність жорсткішого контролю за графіком роботи автобусів на усіх міських маршрутах, особливо у вечірній час.

Городяни, що прийшли на зустріч із секретарем міської ради, а їх було більше 130, клопотали також про встановлення на їх території дитячого майданчика, відкриття аптечного пукту та відновлення зовнішнього освітлення по провулку Вишняківському. Іван Марковський доручив вирішити питання поновлення роботи ліхтарів заступнику міського голови Генадію Осетрову, решта ж порушених проблем взяв під особистий контроль.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38909 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua