МЕНЮ


14 грудень 2011 - 12:18

Якщо продовжуватимуть торгувати алкоголем уночі - позбудуться ліцензії


39 фактів продажу у кіровоградських магазинах алкогольних напоїв після 22-ї години виявили під час рейдів, що проводилися з червня по грудень, фахівці управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення спільно з працівниками міліції. У 25 випадках на подавців накладено штрафні санкції у розмірі від 510 до 1700 гривень, 14 порушників правил торгівлі звільнено із роботи. Виявлено також точки продажу алкогольної продукції біля шкіл №№18, 31, 16, 19. Про це повідомила під час прес – конференції у міській раді начальник управління Тетяна Бєлова.

Нагадаємо, що 31 травня міська рада прийняла рішення, яким заборонила продавати алкогольні напої та пиво після 22.00, під час масових заходів, а також у павільйонах та кіосках у радіусі 300 метрів навколо шкіл та дитячих садків. На жаль, цієї заборони дотримуються не всі.

– Тільки у листопаді під час нічних рейдів ми виявили п’ять фактів порушень заборони продажу алкоголю у вечірній та нічний час, – зазначила Тетяна Бєлова. – На порушників – магазини “Щедра осінь”, “Альф”, “Марго”, “Ласкин дом” та кафе “Садко”, “Акваріум”, “Аліса” – були складені адмінпротоколи. Прикметно, що частина кав’ярень – наприклад, у Центральному сквері, наважується продавати алкоголь після 22.00, навіть не маючи дозволу на роботу у нічний час. Рішення міської ради про заборону продажу алкоголем у нічний час ми розіслали всім власникам торговельних об’єктів, до порушників застосовуємо адміністративні санкції, у ході виявлення повторного порушення готуватимемо подання до органів ліцензування на торгівлю алкоголю щодо анулювання для них ліцензій. Варто зауважити, що є й позитивні приклади діяльності торговельних закладів у цьому плані. Наприклад, власник ТОВ «Вересень плюс», що мав дозвіл на цілодобову торгівлю, сам звернувся до нас із проханням змінити режим роботи його магазинів, обмеживши його 22-ю годиною, оскільки торгують вони переважно алкогольною продукцією.

Гострим залишається питання й упорядкування несанкціонованої торгівлі. Фахівці управління спільно з працівниками санітарно-епідеміологічної, ветеринарної служби, міської дружини, міліції, спецінспекції проводять регулярні рейдові перевірки, усього за останній час їх було проведено 66. Завдяки співпраці управління з керівниками ринків “Черемушки” та “Привокзальний”, ліквідовано стихійну торгівлю по проспекту “Правди”, є домовленість з про виділення додатково на ринках міста 268 місць для торговців, що продають власноруч вирощену продукцію. Тож влада пропонує всім бажаючим переміщатися з вулиць на ринки, де створені цивілізовані умови для торгівлі, а якість продукції контролюється.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36894 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua