МЕНЮ


11 серпень 2017 - 10:48
Якщо в місті будують, то це означає, що воно розвивається

Напередодні нового навчального року, дев’ятого серпня, секретар міської ради Андрій Табалов та начальник міського управління освіти Лариса Костенко побували у двох школах, де нині тривають капітальні ремонти деяких їхніх приміщень.
У НВО № 6 відбувається капремонт актової зали, в якій передбачено оновити підлогу, стіни, встановити сучасну систему опалення, металопластикові вікна, відремонтувати сцену і створити своєрідний балкон, де розмістять світло- і звукову техніку й інші технічні засоби, які використовуватимуть під час різноманітних заходів. Частину із запланованого вже зроблено, а іншу, за словами директора школи Надії Кравченко, буде завершено або до початку навчального року, або ж до Дня вчителя. Директор також розповіла, що виділених з міського бюджету 1,45 мільйона гривень на проведення капітального ремонту в актовій залі вистачає, а от на придбання для нього нових меблів, штор та всього іншого необхідного – ні.
– Міська рада обов’язково розгляне можливість внести зміни до бюджету для виділення коштів на придбання меблів і сценічного начиння, – зазначив Андрій Табалов. – Освіта була і залишається пріоритетом у діяльності міської влади. І це чудово, що учні школи матимуть можливість відвідувати і проводити різноманітні заходи в комфортних умовах. Там же зможуть збиратися вчителі зі всього міста на свої конференції і наради.
Наступною школою, яку відвідали Андрій Табалов та Лариса Костенко, стала кущівська ЗОШ № 30, де будівельники проводять капітальний ремонт спортивної зали. Зроблено вже чимало, але попереду ще багато роботи. Та зважаючи на те, що на початку осені уроки фізичної культури проходять переважно на шкільному стадіоні, у ремонтників є ще в запасі зо два місяці. Приміщення спортзалу утеплять, там замінять вікна, прокладуть нову електромережу, настелять спортивне покриття на підлогу, оновлять стіни і стелю та зроблять запасний вихід із зали.
– Міська влада послідовна у своїх діях, – сказав секретар міської ради після ознайомлення з перебігом капітального ремонту. – Торік за кошти з міського бюджету було капітально відремонтовано спортивні зали в семи школах. А цьогоріч ремонти тривають у спортзалах інших п’яти – № 1, 3, 26, 30 і 31. Керівництво міської ради контролює перебіг ремонтів, аби якість робіт відповідала сучасним вимогам. Усі спортивні зали в названих школах заплановано здати в експлуатацію всередині жовтня.
Звернув увагу Андрій Табалов і на те, що заплановану заміну частини старих віконних рам на нові у тридцятій школі проводять надто повільно. Тож по телефону поспілкувався з виконавцем роботи і нагадав йому, що її слід завершити вже найближчим часом.
Та не лише на оновлення середніх навчальних закладів спрямовують кошти з міського бюджету, а й на побудову житла для кропивничан, які перебувають у міській квартирній черзі. Нині для них ПП «Камелот-3000» зводить на вулиці Генерала Жадова дев’ятиповерхівку на 54 квартири. Будівельники побудували вже п’ять поверхів і взялися за шостий. Виконроб на цій будові Віктор Макаренко показав секретареві міської ради та журналістам приміщення будівлі, ознайомив із плануванням квартир, заходами щодо енергоефективності та енергозбереження, які впроваджують там, термінами виконання робіт. Андрій Табалов лишився задоволений якістю і темпами роботи.
– Побудова нового житла за бюджетні кошти – надзвичайно важливий для Кропивницького проект, – зазначив він. – Я навіть не пам’ятаю, щоб у нашому місті в останні десятиріччя зводили такі будівлі. У цій житимуть люди, які багато років стоять у черзі на отримання квартири. Цьогоріч будівельники завершать побудову дому, а внутрішні роботи – наступного року.
Зведення житлового будинку на вулиці Генерала Жадова – пілотний для Кропивницького проект. Якщо його реалізація успішно завершиться, то це стане початком відновлення будівництва житла за бюджетні кошти на території обласного центру. Зокрема, у нашому місті є майданчики, де було розпочато побудову житла, але з різних причин не закінчено. От там і можна буде продовжити цю хорошу справу. Наприклад, використати фундамент майбутнього будинку на вулиці Героїв України.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Сергія ЯКУНІНАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.49824 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua