МЕНЮ


15 сiчень 2019 - 15:08

Міжкімнатні двері від фабрики «Папа Карло» у Львові


Якщо ви шукаєте якісні міжкімнатні двері у Львові, ознайомтеся з продукцією фабрики «Папа Карло». Великий каталог постійно поповнюється новими моделями, при виробництві використовуються тільки натуральні довговічні матеріали. У продажу представлені популярні моделі, які випускаються в типових розмірах. Можна замовити двері у Львові в нестандартних розмірах. На всі модели поширюється гарантія на 5 років.

Асортимент виробника

Щоб придбати дерев'яні двері у Львові, треба ознайомитися з повним асортиментом продукції. Ви можете звернутися до салону офіційного дилера виробника, проконсультуватися щодо оформлення угоди. Менеджер розповість, по якій технології виробляють кожну з сучасних колекцій, на які критерії підбору продукції треба звернути власну увагу.

У продажу представлені сучасні та класичні моделі міжкімнатних дверей. Деякі з них оздоблені декоративними елементами – вітражами, склом, металевими планками. На виробництві використовуються якісні матеріали. Двері виготовляють з натуральної сировини – масиву деревини, шпону. Під час підбору кращих пропозицій треба звертати увагу на наступні особливості продукції:

  • якість та вид сировини, що використовується у виробництві;
  • колір полотна;
  • вид на зовнішній вигляд фурнітури;
  • відкривання – зовнішнє або внутрішнє;
  • сторона розміщення петель – праворуч або ліворуч.

Усі ці особливості обговорюються на етапі формування замовлення. Таким чином можна купити двері у Львові для квартири або заміського будинку. У комплект поставки входять коробка, дверне полотно, поріг, необхідна фурнітура. Якість навісів, ручки, замка перевіряється перед поставкою кінцевому споживачу.

Ви можете скористатися онлайн-каталогом, щоб обрати підходящу модель та ознайомитися з цінами на міжкімнатні двері у Львові. На сторінці https://papa-carlo.com.ua/ua/ доступна ця інформація.

Супутні послуги

Недостатньо просто обрати двері, замовити їх. Треба скористатися супутніми послугами офіційного постачальника компанії-виробника. Ви можете замовити доставку на монтаж конструкції. Кінцева ціна міжкімнатних дверей у Львові вже включає ці послуги. Термін виробництва оговорюється окремо. Він залежить від складності, об'єму замовлення, завантаженості виробництва. Коли двері будуть готові, менеджер компанії повідомить про це. Ви з ним узгодите час доставки та встановлення конструкції.

Якщо ви замінюєте старі двері на нові, вам не треба заздалегідь готувати отвір. Установники самі виконають демонтаж, підготують все для подальших заходів. Час монтажу дверей залежить від складності проекту. Досвідчені фахівці впораються за один робочий день. Першу добу після монтажу не можна користуватися дверима. Під час встановлення експерти застосовують герметики. Їм треба повністю висохнути та затвердіти. Тільки після цього можна відкривати, закривати полотно. Ви відразу зможете оцінити якість монтажу та професіоналізм фахівців. На такі роботи теж розповсюджується гарантія.

Під час активного користування конструкцією ви можете звернутися до представників «Папа Карло», щоб отримати послуги технічного обслуговування. Фахівці виконують налаштування дверей, замінять фурнітуру, якщо виникне така потреба. Перші п'ять років з моменту монтажу ці послуги безкоштовні. На цей термін розповсюджується гарантія від виробника.

Знаючи про переваги продукції «Папа Карло», ви можете зараз знайти надійного представника виробника у Львові, щоб оформити замовлення та оцінити якість міжкімнатних дверей після їх встановлення.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40328 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua