МЕНЮ


12 серпень 2016 - 14:10

Якщо забудовник зазіхне на дитячий майданчик, влада з ним судитиметься


Минулого тижня міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів черговий особистий прийом громадян. Найбільше звернень мешканців міста, як і зазвичай, стосувалося житлово-комунальної сфери.
На прийом до очільника міста прийшло 32 кропивничан, які просили полагодити дахи їхніх будинків, облаштувати внутрішньодворові території, відновити зовнішнє освітлення на вулицях, допомогти з видачею дозволів на встановлення автономного опалення.
А жителі будинків з вулиці Чміленка відстоюють свій двір, не даючи звести на місці дитячого майданчика офісне приміщення. Андрій Райкович доручив керівникам управлінь містобудування та архітектури, земельних відносин та юридичного зібрати нараду, на якій знайти шлях виходу з цієї ситуації.
– Маємо вирішити все переговорами, – підкреслив Андрій Райкович. – Не можна, щоб у місті забудовували дитячі майданчики. Якщо забудовник не погодиться припинити будівництво, доведеться переходити в площину судових позовів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36984 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua