МЕНЮ


9 лютий 2018 - 10:43

Ялинка – місту


У Кропивницькому на Набережній Інгулу, біля пам’ятника “Героям Чорнобиля”, з ініціативи підприємця і мецената Людмили Шубіної висаджено п’ятиметрову ялинку.
Про це повідомив директор КП “Благоустрій” Віктор Луценко. Ялинку вирощено на підприємстві, а реалізувати її планувалось до новорічних свят.
– У грудні минулого року ми через соціальні мережі оголосили про продаж ялинки, – зазначив Віктор Луценко. – До нас звернулась Людмила Шубіна з ініціативою не тільки викупити ялинку, а й оплатити її пересаджування, але за умови, що дерево залишиться у місті.
На підприємстві взялись до вивчення питання майбутньої дислокації ялинки. За словами керівника комунального підприємства, місце висадки дерева обирали, враховуючи фактор його збереження й охорони. Оскільки Набережна знаходиться у центрі міста, її постійно патрулює поліція, у зловмисників набагато менше шансів зрубати ялинку. Перевіривши, що комунікації, які там пролягають, дозволяють висадити дерев, спеціалісти КП “Благоустрій” виконали роботи.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38055 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua