МЕНЮ


17 березень 2017 - 06:51
Ями «пломбують», щоб запобігти руйнації доріг

Комунальники почали «пломбувати» ями на дорогах Кропивницького. Раніше багато хто з мешканців такого не бачив, тож виникло запитання, навіщо це робиться. Як з’ясувала «ВГ», це, так би мовити, превентивний захід, спрямований на збереження дорожнього полотна від подальшого руйнування.
Як повідомили в КП “Універсал-2005”, такі роботи виконуються за дорученням міського голови Андрія Райковича. “Пломбування” передбачає першочергову засипку ями щебнем, після чого зверху накладається асфальт. Ці заходи тимчасові, вони направлені на зниження аварійної ситуації на ділянках доріг, де після зими утворились глибокі вибоїни.
Ремонтні роботи вже виконано на вулицях Холодноярській, Короленка, Лісопарковій, Юрія Краснокутського, Миколи Левитського, Ельворті, Євгена Чикаленка, Чорновола, Вокзальній. “Пломбування” ям заплановано провести на всіх центральних магістральних дорогах Кропивницького, а також на дорогах з пожвавленим рухом громадського транспорту. Кожного дня на це витрачається 5 тонн асфальту, загалом вже покладено 25 тонн асфальту.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.5946 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua