МЕНЮ


1 липень 2011 - 11:45

Ярмаркували: продавали, купували, пісень співали


Ознайомитись із ціновою політикою, асортиментом товарів прийшли на ярмарок і міський голова Олександр Саінсус, заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов, начальник обласної інспекції з контролю за цінами Ігор Фурманов, інші посадовці.

ЯрмарокЗагалом, Олександр Саінсус був задоволений ярмарком, цінами та асортиментом товарів.

– Бачу, що ціни трохи нижчі, ніж на ринку, – зазначив міський голова. – Ось і гречка по 18 гривень, хоча це і дорого, капуста – по 2,50 гривні, картопля – по шість, огірки – по три гривні. Асортимент овочів досить широкий, є в продажу також борошно, м’ясо, риба тощо. Приємно зустрічатись із людьми. Ми працюємо для них, і кіровоградці це бачать, дякують. Мало не до кожної ятки стоїть черга. А це показник того, що людям продукти й товари доступні.

Певний позитив передсвяткового ярмарку відзначив і заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов:

– Треба враховувати, що сезон реалізації сільгосппродукції тільки починається, а овочі та інші вироби, представлені на продаж, – минулорічного врожаю. Звичайно, хотілось, щоб асортимент був ширшим та більша кількість учасників, і в організації майбутніх подібних заходів це буде враховано.

Добре було б співпрацювати з виробниками овочевої продукції з інших областей, щоб вони також знизили ціни, а продукція була високоякісною. Працівники облспоживспілки уже домовились із Херсонською облдержадміністрацією, тож на ярмарку був представлений досить широкий вибір овочевої продукції, а ціни набагато нижчі, ніж на ринках та в торговельній мережі нашого обласного центру. Віктор Серпокрилов наголосив, що ярмарки варто проводити не рідше, ніж двічі на місяць, що дасть змогу вплинути на цінову ситуацію. В цьому його підтримав і міський голова, зазначивши, що й кіровоградці мають відчути, що влада намагається стабілізувати ціни на овочі та фрукти у розпал літнього сезону.

А ярмарок вирував, незважаючи на те, що суботній день для багатьох містян був робочим.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38047 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua