МЕНЮ


6 квiтень 2012 - 12:12

Ярмарок на всю губу!


На торговицю з’їхалися виробники та продавці продовольчої продукції з усієї області (з Кіровограда, наприклад, близько сорока підприємств торгівлі). І виробники сільгосппродукції, і торговельні організації продавали товар за його собівартістю, без торговельної націнки.

Начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування міської ради Тетяна Бєлова розповіла, що проведення таких ярмарків покликане не допустити підняття цін на продукти напередодні свят, як то полюбляють робити в торговельних мережах.

– Завдяки цим продовольчим інтервенціям, – розповідає очільниця міських торговельників і побутовиків, – кіровоградці мають змогу придбати якісні недорогі харчі за цінами виробника. Наприклад, на ярмарку 31 березня курячі яйця продавали за вісім гривень десяток, свинину – від 35 до 50 гривень за кілограм, рафіновану олію – за десять гривень літр (смажена коштувала ще дешевше), цукор – за 5,50, борошно – за три гривні кілограм…

Були на ярмарку й риба, овочі, мед, молоко, сир, ковбаси, солодощі й кондитерські вироби, картопля та чимало чого іншого за помірними цінами. Про їхню некусючість свідчили черги – не надто розповсюджене нині явище. Значить, товар привезли якісний і за помірною ціною.

Та не лише придбати усілякого їстівного "добра" могли відвідувачі ярмарку, а й поїсти-випити за столиками, які виставили заклади харчування обласного центру.

– Усі продукти, які привозять на ярмарки продавці, – додала Тетяна Бєлова, – обов’язково перевіряють працівники санепідстанції та ветеринарної служби. Тож кіровоградці можуть бути певними в їхній нешкідливості для здоров’я.

Наступний, передвеликодній, ярмарок на площі Богдана Хмельницького розпочнеться сьомого квітня о восьмій годині і триватиме до 15:00.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.46176 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua