МЕНЮ


18 листопад 2016 - 08:36

Юні співачки з Кропивницького підкорили всю Україну


З чудовим виступом на ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорових колективів “Галицькі самоцвіти”, який проходив у Львові та зібрав понад 300 учасників, вітали учениць 11 класу кропивницької ЗОШ №2 Марію Беспалову та Тетяну Кардаш їхні однокласники, всі учні школи, вчителі та батьки у рідних стінах навчального закладу. Творчий дует “Пісенний зорепад” під керівництвом викладача музики Олени Тесленко посів на конкурсі друге місце.
– Нам дуже сподобалося виступати на великій сцені Національного академічного українського театру імені Марії Заньковецької, – розповіли дівчата. – Ми мріяли про це, дуже хвилювалися. Але у вирішальний момент зуміли опанувати себе і виступили так, що навіть самі не очікували. Тепер же ми впевнені у своїх силах, будемо й надалі удосконалювати свою майстерність, а Олена Юріївна нам у цьому допоможе. Більше того, цей конкурс допоміг остаточно визначитись із тим, яку професію нам обрати. Будемо вступати до мистецького факультету нашого педагогічного університету, щоб потім передавати наші знання та вміння дітям.
Так само великі сподівання на подальші творчі успіхи учасниць пісенного дуету висловила й директор школи Лариса Катеруша. Вручаючи Тетяні й Марії та їхньому творчому наставнику Олені Тесленко відзнаки конкурсу, вона зазначила, що такого свята ще не було в їхній школі.
– Для дівчат навчання у школі вже добігає кінця, – із певним сумом зазначила Олена Тесленко. – Вони одинадцятикласниці, скоро випускний. Але я переконана, що “Пісенний зорепад” буде й надалі радувати всіх нас своїми виступами та творчими здобутками. А талановитих дітей у нашій школі багато. Будуть інші колективи, які принесуть славу та визнання школі і місту.
Поїздка дівчат до Львова стала можливою завдяки фінансовій підтримці депутатів міської ради від політичної партії “Рідне місто” Олександра та Катерини Шамардіних. Тож юні вокалістки щиро дякували подружжю Шамардіних за підтримку та привезли їм із славного міста Лева солодкий подарунок – смачний львівський шоколад.
– Підтримка талановитої молоді – один з пріоритетів у моїй депутатській діяльності, – підкреслила Катерина Шамардіна. – Такі діти принесуть славу нашому рідному місту, визначатимуть його мабутнє. Щоб у дітей з’явився ще один стимул добре навчатись, брати активну участь у громадському житті школи, всіляко розвивати та застосовувати свої вміння та творчі нахили, була започаткована спеціальна стипендія, яку щороку отримуватиме кращий учень школи.
– Коли до нас звернулися за допомогою, ми не могли відмовити учасницям дуету “Пісенний зорепад”, адже дівчата їхали захищати честь нашого міста, – приєднався до вітань голова обласної організації політичної партії “Рідне місто” депутат міської ради Олександр Шамардін. – Ми були переконані в тому, що наші талановиті дівчата повернуться додому з перемогою. Але навіть, якщо б вони і не здобули визнання, адже Україна славиться талановитими дітьми, то ця поїздка була дуже потрібна. Наша юнь повинна розвивати свої навички та вміння, а вишукувати таланти маємо ми, дорослі.
Урочистості з нагоди перемоги юних талантів у ЗОШ №2 завершились концертом інших шкільних дитячих колективів.
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36192 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua