МЕНЮ


30 червень 2017 - 10:55
Юна еліта Кропивницького

Минулого вівторка, 27 червня, на площі перед міською радою Кропивницького відбулося врочисте нагородження випускників шкіл золотими і срібними медалями, а також вручення стипендій міського голови переможцям і призерам олімпіад.
Розпочалося святкове дійство парадом випускників-медалістів 19 шкіл, які виходили на площу з приміщення міської ради разом з директорами своїх навчальних закладів і ставали до гурту інших випускників, їхніх батьків, учителів і друзів. Перед врученням медалей уже колишні одинадцятикласники випустили в небо повітряні кульки різних кольорів, які символізували закінчення дитинства й початок дорослого життя.
– У кожної людини трапляється багато важливих подій, серед яких – і шкільний бал. Сьогодні тут вишикувалася наша «золота» молода еліта, – сказав, звертаючись до випускників-медалістів та їхніх однокласників, міський голова Андрій Райкович. – Надзвичайно складно вчитися на «відмінно». З кожним роком отримувати медалі стає все важче. Ми пишаємося тим, що ви успішно опановуєте знання, добре навчаєтесь і маєте такі хороші результати.
Золоті і срібні медалі Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов вручили 60 випускникам, 36 з яких отримали золоті відзнаки, а 24 – срібні. Четверо переможців і призерів IV етапу всеукраїнських предметних олімпіад отримали стипендії міського голови.
За успіхи в навчанні золотими і срібними медалями було відзначено учнів шкіл №№ 4, 6, 8, 9, 16, 17, 18, 20, 24, 25, 26, 32, 34, гімназій ім. Шевченка та нових технологій навчання, колегіуму, ліцею «Сокіл», педагогічного ліцею, ліцею-школи-дошкільного навчального закладу «Вікторія-П». Лідерами серед шкіл за кількістю медалістів цьогоріч стали гімназія ім. Шевченка – дев’ять медалістів – та гімназія нових технологій навчання і ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» – по шість.
Серед випускників кропивницьких середніх навчальних закладів вирізнялися формою й виправкою кадети першого випуску ліцею «Сокіл», які продемонстрували свій військовий вишкіл і танцювальний флешмоб. Завершилося свято шкільним вальсом та спільним фотографуванням випускників з міським головою і секретарем міської ради.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Cергія ЯКУНІНАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.53169 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua