МЕНЮ


10 травень 2019 - 11:12

Юрій Весняний – Наталії Божественній…


Усе почалося зі святої Наталії Нікомедійської – християнської мучениці, найбільш відомої святої цього імені. У християнській церкві свята Наталія має особливий статус і зображується на іконах із сувоєм у руках. На сувої написано: “Хай зникне від розуму твого все, що є мирським, тлінним і душешкідливим”.

Той напис надихнув колись на творчість славного нашого поета Івана Котляревського. І створив він на всі віки образ народної героїні дівчини полтавки, яку охрестив Наталкою. З-під пера автора розлетілося по всій Україні божественне ім’я НАТАЛІЯ. І коли світлого весняного дня у одній українській родині на світ Божий з’явилася дівчинка, її нарекли Наталочкою. І поставили батьки у головах доньки ікону із зображенням Наталії Нікомедійської. І вчилася Наталка читати з того сувою. Росла-підростала і читала. І дочиталася до того, що сама писати почала. Писала-писала і дописалася. Спочатку до кореспондента головної газети області, а потім і до головного редактора найголовнішої газети. І виходить з-під її пера усе щире, нетлінне, приємне душі читачів.

Сьогодні Наталію Нужну вітають не тільки її друзі. Згідно з астрологічним прогнозом на 2019 рік, астероїд ‘’448 Наталія’’(є такий!), пролітаючи над містом на Інгулі 6 травня, спалахнув яскравими променями, які відбилися світлими зайчиками у келихах тих, хто вітав пані Наталію з її світлим ювілеєм. Не стояла осторонь голландська компанія Flora Holland – головний постачальник квітів усьому світу. Вона спеціально до цього дня виготовила фірмовий букет тендітних запашних квітів ‘’Флокс Наташа’’. Від імені себе і свого покровителя Юрія Весняного – символу весни і світла, чий день відзначаємо сьогодні, я передав букет Божественній ювілярці Наталії Нужній. Скільки квіток у цьому букеті – стільки щасливих і радісних днів тобі, шановна наша, етимологія імені кого походить від слова ‘’рідна’’.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37255 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua