МЕНЮ


16 листопад 2002 - 15:33

ЮРІЙ КАРМАЗІН ПРО ЗАЯВУ МЕДВЕДЧУКА З ПРИВОДУ ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ


На думку народного депутата України, голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна, "Нормально, коли з приводу питань зовнішньої політики України, робить заяви міністр закордонних справ, Прем'єр-міністр чи Президент України, або за їх дорученням, ця позиція доводиться суспільству прес-секретарем. І зовсім ненормально коли це робить начальник канцелярії Президента".

Ю.Кармазін наголосив, що згідно сто шостої статті Конституції України Президент країни представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України. Там же сказано, що Президент України не може передавати свої повноваження іншим особам або органам. А тому саме він, або Прем'єр-міністр України мають прийняти і оголосити про рішення щодо поїздки А.Зленко до Праги, чи відмови від неї.

В.Медведчук може виступити із власною думкою, але як приватна особа чи голова партії, яку він очолює, але вже в той час, коли він не буде очолювати канцелярію Президента України. Подібна ж заява в діючому ранзі порушує субординацію, і принижуючи авторитет Прем'єр-міністра та міністра закордонних справ України, не дає зрозуміти, що це, точка зору тих хто має повноваження на прийняття такого рішення, чи просто заява безвідповідальної особи.

В зв'язку з цим я хотів би ще раз звернутися до всіх народних депутатів України, як обраних від мажоритарних округів, так і за партійними списками та керівників партій, членами яких вони є, з проханням про підтримку необхідності законодавчого врегулювання діяльності канцелярії Президента України та інших консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів та служб, що забезпечують здійснення повноважень Президентом України. Законопроект "Про канцелярію Президента України" внесений до Верховної Ради України дозволить поставити заслін до необмеженої концентрації влади в руках посадових осіб, яких народ України не обирав і не уповноважував на виконання подібних функцій, вважає Ю.Кармазін.

В цивілізованих державах, ні Президент держави, ні його оточення, навіть і не уявляють можливості дозволити собі таке хамське відношення і неповагу до громадян своєї держави, говориться в заяві розповсюдженій прес-службою Партії захисників Вітчизни.

Прес-служба Ю.КармазінаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42767 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua