МЕНЮ


29 квiтень 2011 - 10:09

ЮВІЛЕЙ ЯК ПОШТОВХ ДО НОВИХ ВЕРШИН


З нагоди цих визначних дат відбулись урочистості, на які завітали всі ті, то пов’язав свою долю з цим навчальним закладом: представники ректорату та викладачі педуніверситету, керівництво педагогічного ліцею, нинішні ліцеїсти, випускники закладу, а нині студенти КДПУ ім. В.Винниченка та інших вітчизняних вищих навчальних закладів, очільники управлінь освіти облдержадміністрації та міської ради Ельза Лещенко і Лариса Костенко, депутати міської ради, зокрема, представники фракції Партії регіонів, голова Ленінської районної у місті Кіровограді ради Валерій Заботкін та інші.

Теплі слова вітань перемежовувались із визначенням основних віх становлення одного з найкращих середніх навчальних закладів міста. Безпосередні учасники цього процесу – директори ліцею різних років Олег Семенюк, Ольга Денисенко та Сергій Харченко, подолавши безліч випробувань, зуміли вивести ліцей на нові рубежі, зробили його найавторитетнішим не лише у Кіровограді, а й області. Тут працюють провідні науковці КДПУ ім. В.Винниченка. При нагородженні кращих викладачів грамотами та подяками органів влади різних рівнів ставало очевидно, що юні ліцеїсти шанують своїх наставників. Їхні голосні овації наочно демонстрували любов та повагу до викладачів. А те, що кожного року ліцей демонструє стовідсотковий вступ своїх випускників до українських вишів, свідчить про високий рівень навчальної та виховної підготовки ліцеїстів.

Це у своїх виступах відзначали всі, хто для щирих вітань піднімався на сцену історичної актової зали педуніверситету. Не була винятком і начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. Вона була уповноважена озвучити найкращі вітання та побажання міського голови Олександра Саінсуса, який, оцінюючи вклад колективу педагогічного ліцею у справу навчання та виховання підростаючого покоління, зазначив, що цей освітній заклад готує потужну українську еліту, яка здатна відродити нашу державу і вивести її у славну когорту демократичних європейських держав. Також Лариса Давидівна повідомила про щедрий подарунок міської влади навчальному закладу з нагоди ювілею – комп’ютерну техніку, яка покладе початок оновленню комп’ютерних класів ліцею.

Депутати міської ради Юрій Тітов, Сергій Калапа, Геннадій Осетров, Ірина Саєнко також прийшли на святкування не з пустими руками. Вручаючи керівництву ліцею новенький ноутбук та інші подарунки, керівник фракції Партії регіонів у міській раді Юрій Тітов, порівняв розвиток та діяльність цього навчального розкладу із таким льотним терміном, як "точка неповернення". Тобто шляху назад уже немає – ліцей й надалі плекатиме талановиту юнь.

Щоб надати урочистостям ще більшої яскравості та неповторності, до участі в святковому дійстві були залучені творчі колективи мистецького факультету педуніверситету. Їх концертні номери не раз зривали овації.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38701 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua