МЕНЮ


25 квiтень 2014 - 14:20

Ювілею музичної школи присвячується


Вісімдесятиріччю Кіровоградської міської музичної школи №1 ім. Генріха Нейгауза присвячена виставка “Перша музична: біля витоків”, експозиція якої розгорнута в музейних кімнатах Кіровоградського музею музичної культури ім. К. Шимановського та народного музею Генріха Нейгауза, що знаходяться у приміщенні цієї ж школи.

Численні фотографії, документи, нотні видання, буклети яскраво представляють складний період становлення найстаршого державного музичного закладу області. Вони охоплюють перше 20-ліття його історії – від створення у 1933 році до завершення формування всіх відділів: фортепіанного, вокально-теоретично-хорового, струнного, народного і духового.

На виставці вперше демонструються такі унікальні експонати, як афіша прощального концерту майбутнього соліста Київського театру опери та балету Михайла Гришка (його іменем названа вулиця у Дарницькому районі м.Києва) та нотне видання опери композитора О.Кастальського, подароване його учневі по Московському синодальному училищу, багаторічному викладачу школи Сергію Пузєнкіну. Архівні документи проливають світло на діяльність школи в період фашистської окупації. Рідкісні фотографії 1930 – 40-х років дозволяють побачити перших директора і завуча школи, які загинули під час війни, та їхніх наступників, яким було дано повернутися з фронту і відроджувати славні музичні традиції нашого краю.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.378 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua