МЕНЮ


3 липень 2020 - 09:46

З 1 липня пільговики знову їздять безкоштовно


Відповідне рішення затвердила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні у міській раді Кропивницього 26 червня.

– На час карантину рекомендуємо відновити перевезення пільгових категорій громадян громадським транспортом з 1 липня з 9-ї до 15-ї години, – зазначив заступник міського голови Олександр Вергун. – Рекомендація стосується тролейбусів та автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у звичайному режимі руху.

Голова комісії заступник міського голови Олександр Мосін нагадав, що карантин в Україні подовжено до 31 липня і в громадському транспорті необхідно дотримуватись усіх карантинних вимог, зокрема, перевозити пасажирів необхідно тільки відповідно до кількості сидячих місць, крім того, вони мають бути в масках.

До комісії звернулась очільниця управління освіти міської ради Лариса Костенко з проханням розглянути питання відкриття у дошкільних навчальних закладах додаткових груп.

– Кожного дня батьки просять відкрити додаткові групи денного перебування дітей, звичайно, із дотриманням усіх карантинних вимог та наданням батьками довідок про стан здоров’я дитини, – зазначила Лариса Костенко. – На сьогодні у 177 групах перебувають 1,5 тисячі дітей, проте є потреба у збільшенні місць у садочках до двох тисяч.

Олександр Мосін наголосив, що відкриття додаткових груп денного перебування у садочках стане можливим лише після перевірки їх комісією, яка має скласти акт про виконання усіх протиепідемічних вимог. Дану пропозицію члени комісії підтримали одноголосно.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3882 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua