МЕНЮ


11 квiтень 2014 - 11:34

З Аленом Делоном не зустрівся, але в домі його співав


У Парижі виступав нещодавно вокаліст Кіровоградської обласної філармонії Ярослав Страшной. Дізнавшись про це, кореспондент "Вечірки" зустрівся із Ярославом, аби розпитати, як він туди потрапив та якою йому видалася французька столиця.

– У лютому в нашу філармонію надійшов лист від культурно-інформаційного центру посольства України у Франції, – розповів Ярослав. – Це була пропозиція взяти участь у Першому міжнародному фестивалі-конкурсі молодих талантів. Також у листі повідомлялося, що мета цього заходу – налагодження творчої співдружності дітей і молоді різних країн, сприяння міжнародному культурному обміну і таке інше. Керівництво філармонії вирішило послати на фестиваль мене. До Парижа я добирався автобусом. Дорога пролягала через такі неймовірно красиві європейські міста, як Прага та Відень. У Парижі я провів два дні. Передати словами враження від французької столиці з її шедеврами зодчества різних стилів й епох – неможливо. І хоча багато часу для прогулянок містом у мене не було (треба було готуватися до виступів), я, здається, зрозумів смисл фрази: "Побачити Париж і померти!" І в той же час усвідомив, що для кращої країни, ніж наша, для мене немає.

– Розкажіть, Ярославе, про фестиваль, про ваш репертуар. Чи брали участь у цьому заході, крім вас, ще якісь виконавці з України?

– Були учасники зі Львова, Івано-Франківська – як танцювальні колективи, так і співаки. Публіка – представники української діаспори у Франції, наша молодь, яка навчається в цій країні, працівники посольства України у Франції (був і сам посол), французький бомонд. Мій репертуар складався із класичного романсу "Ой ти, дівчино" Кос-Анатольського та Франка, пісні французької й ще двох – українською, в тому числі "У нас є все" Зіброва та Рибчинського. Останню, це символічний твір, я виконував на гала-концерті фестивалю. Власне, нею і завершився гала-концерт. До речі, відбувся він у будинку Алена Делона.

– Й Алена Делона бачили?

– Ні, його не бачив. То – один з будинків Делона. Зате грав на його роялі…

– Наважусь припустити, що на французів ваш виступ справив велике враження. А якісь пропозиції щодо подальшої співпраці вам висловлювалися?

– Дійсно, такі пропозиції були. До речі, я на фестивалі-конкурсі здобув диплом найвищого рівня. Та що стосується реалізації цих пропозицій, не буду загадувати наперед…

– Що ви, Ярославе, привезли додому з Парижа, крім диплома?

– Вино, парфуми. І море вражень.

Розпитував Віктор КРУПСЬКИЙ
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36775 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua