МЕНЮ


2 листопад 2018 - 09:59

З амрозією треба боротися всією громадою


Знищення амброзії в Кропивницькому є актуальним і важливим завданням для міської влади. На цьому наголосив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.
– Минулого тижня у міській раді відбувся “круглий стіл”, присвячений розробці ефективної програми боротьби з цією карантинною рослиною, – повідомив Андрій Табалов. – Це важливо, бо кількість людей, що страждають від алергії, постійно збільшується. На “круглому столі” було висловлено чимало цінних пропозицій і цікавих думок. Але програма запрацює лише у тому випадку, якщо вона стане нормативним документом після прийняття рішення депутатами міської ради. Для цього проект програми необхідно передати в постійні комісії для опрацювання і внести до порядку денного чергової сесії.
На думку секретаря міської ради, побороти таке стихійне небезпечне явище, як амброзія можна лише спільно, всією громадою. Міська влада візьме на себе функції створення спеціальної карти, на якій будуть вказані всі місця поширення амброзії, забезпечить інформаційну й адміністративну підтримку.
Андрій Табалов також наголосив на тому, що громадська рада при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького є важливим консультативним органом для міської влади.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34048 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua