МЕНЮ


20 листопад 2021 - 19:02

Із Днем гідності та свободи, українці!
Порівнюючи періоди і постаті як для історії відносно недалекого часу В.Стуса, В. Чорновола, Л. Лук'яненка, О.Мешко, родини Калинців і Горинів, В.Овсієнка, Є.Сверстюка і багатьох інших, які в часи чекістсько-кагебістського терору мали силу духу і гідності говорити правду, і сьогоднішнє політичне пристосуванське життя, завжди повертаюсь спогадами до мого рідного села, де проживали надзвичайно мудрі люди.

І якщо у когось погано вродила картопля, то часто можна було почути: "Та виродилась." Це означало, що треба садити інший сорт картоплі. Аналогічно і тут можна сказати: "Виродились політики." Але, на жаль, в цьому випадку все набагато гірше. Винищено, і немає від кого народжуватись.

Спостерігаючи вже третій рік за тою інтелектуально і психологічно слабкою політичною командою і за тими, хто їх привів у владу, то Тарас Шевченко би сказав:"....неначе люди подуріли, самі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть..."

Війна на знищення української ідентичності ніколи не припинялась і після 1991 року, російська пропаганда разом з мізерним фінасуванням української культури та відсутністю у школах справжнього патріотичного виховання учнів – виростили покоління космополітів, для яких духовність визначається однією фразою: "А какая разница?"

Духовність і просвітництво – фундамент заможної держави, а тому вже 30 років на нього грошей не дають.

Степанія СІДЛЯР.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35731 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua