МЕНЮ


8 червень 2018 - 13:02

Із «Екопатруля» варто брати приклад


У понеділок на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович висловив незадоволення санітарним станом парків Кропивницького. Разом із тим він відзначив кропивничан, які у рамках проекту «Екологічний патруль» прибрали вулицю Лісопаркову та прибудинкову територію на Лелеківці.
– Молодці, гарна ініціатива, – сказав очільник міста. – Я вже давно говорю про те, що наша Лісопаркова, де розташована кінцева зупинка громадського транспорту, захаращена і потрібно привести її до ладу. Звернення до транспортників навести там порядок результату не дали. За справу взялися активісти. Отже, хочу, щоб і наші комунальники не відставали від них. В літній період збільшилась кількість бажаючих відпочити у парках та скверах. Не всі відпочивальники прибирають за собою, залишають купи сміття – пластикові пакети, пляшки, інший непотріб. На жаль, комунальники не встигають прибирати за ними.
Андрій Райкович доручив начальнику головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктору Кухаренку провести нараду з керівниками комунальних підприємств і скоординувати їхні зусилля.
Також він звернув увагу керівництва міської спеціалізованої інспекції на зарості бур’янів, купи сміття на орендованих земельних ділянках у Центральному сквері, промисловій зоні Балашівського мікрорайону. Всі майданчики, які огороджені парканами, але не використовуються за призначенням, також заросли бур’янами.
– Працюйте з орендарями, відшукуйте тих, хто переховується. Зробіть таких горе-господарів публічно відомими, – підкреслив міський голова. – Ми висадили дві алеї дерев на Набережній, але тепер ще й мусимо прибирати той жах, що коїться на орендованій ділянці поряд.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36882 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua