МЕНЮ


31 жовтень 2014 - 15:47

Зігріють усіх


На ранок 30 жовтня у Кіровограді опалюється 97,7 відсотка житлового фонду. Про це нашому кореспонденту повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Олександр Хачатурян.

Нагадаємо, що опалювальний сезон в обласному центрі розпочався 23 жовтня. Цього дня були запущені всі котельні міста, і почалося заповнення мереж гарячою водою. Зрозуміло, через гідравлічні удари, пориви виникають певні проблеми, однак вони оперативно розв’язуються.

– У четвер ще не отримали тепла 20 будинків на вулицях Поповича, Енергетиків, Гагаріна, Великій Перспективній, – зазначила начальник відділу капітального ремонту, реформування та розвитку житлово-комунального господарства головного управління ЖКГ Юлія Кучман. – Їх обслуговують КП “Теплоенергетик”. За всіма адресами ведуться ремонтні роботи, і, вже на вечір мешканці мають отримати тепло у свої квартири.

У зв’язку з обмеженістю лімітів природного газу для теплопостачальних підприємств міста триває робота і з запровадження використання на котельнях альтернативних видів палива.

Так, на КП “Теплоенергетик” відновлюється робота обладнання, що дозволить опалювати споживачів не газом, а мазутом. На ці цілі з міського бюджету виділено майже три мільйони гривень. Дбають про запровадження енергоощадних технологій та економію блакитного палива і в ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА”. Зокрема, у рамках програми модернізації підприємства було введено в експлуатацію блочно-модульну котельню по провулку Давидівському, 1, яка опалюватиме мікрорайон «Шкільний». Експлуатація нової котельні дозволить щорічно економити 17 відсотків природного газу, 48,8 відсотка електроенергії, 30,9 відсотка води та значно поліпшити теплопостачання абонентам.

А на майбутнє секретар міської ради Іван Марковський на нараді з керівниками підрозділів виконавчих органів міської ради доручив начальнику головного управління ЖКГ міської ради розробити старатегію розвитку теплозабезпечення обласного центру вже на наступний рік. У ній має бути визначено, за яким напрямком розвиватиметься теплоенергетика у Кіровограді – шляхом модернізації існуючих котелень і магістралей чи шляхом впровадження індивідуальних систем опалення.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38948 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua