МЕНЮ


15 червень 2012 - 13:51

З кабінетів - на вулицю


Це була не туристично-оглядова подорож, а ознайомлення зі станом доріг, хідників, парків і скверів тощо. Під час цього "турне" працівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств отримали конкретні завдання щодо ліквідації недоліків. Йдеться про ямковий ремонт доріг, демонтаж зруйнованих бетонних стовпів, відновлення тротуарів, елементів зливової каналізації, прибирання парків – Ковалівського та Слави, ремонт огорожі навколо останнього з них, догляд за квітниками й газонами, ремонт лавочок на площі Кірова. Особливо обурило керівника міста те, що комунальники замість того, аби відремонтувати решітку зливової каналізації… “закатали” її в асфальт. Думали, ніхто не помітить. Дарма – після розмови, що відбулася із міським головою, мабуть, уже й на думку не спаде у такий спосіб виконувати доручені завдання.

Підбиваючи підсумки об’їзду, Олександр Саінсус зазначив, що кожен з учасників робочої поїздки тепер знає, що має робити і за який час. А також додав, що й надалі здійснюватиме зі своїми підлеглими такі об’їзди, порадивши і їм самим частіше виходити з кабінетів на вулицю, аби знати про те, що відбувається в місті.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41927 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua