МЕНЮ


12 серпень 2016 - 13:55

Із Кропивницького до Одеси – літаком


Відтепер з обласного центру в Одесу можна дістатися літаком.
Можливість налагодження регулярних авіаційних пасажирських перевезень з Кропивницького до інших обласних центрів України обговорили представники міжнародної акціонерної авіаційної компанії “УРГА” із провідними туроператорами Кіровоградщини.
Перші пробні рейси заплановано на 12, 19 та 26 серпня цього року за маршрутом “Кропивницький – Одеса”, повідомили в ОДА. Орієнтовна вартість авіаквитка становитиме від 1200 до 1800 грн. в один бік.
– Зараз ми запускаємо ці тестові рейси для того, щоб дізнатися, чи буде попит за напрямком “Кропивницький – Одеса”. Ціна квитка обгрунтована – щоб просто вийти на нуль доходів, – повідомив перший заступник генерального директора авіакомпанії Валерій Болат.
Туроператорів зацікавила можливість зробити перельоти не тільки в будні дні, як передбачено регламентом аеропорту, а й у вихідні – коли люди відпочивають або хочуть відправити дітей на екскурсію. Також туроператори висловили побажання щодо розширення переліку авіаційних маршрутів до найбільш популярних серед туристів міст – до Києва та Ужгорода.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35717 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua