МЕНЮ


12 серпень 2011 - 11:52

З ліквідацією незгодні


З проханням посприяти у скасуванні недавнього урядового рішення, яким ліквідовано Кіровоградський юридичний інститут, звернулася до Президента та Прем’єр-міністра України група батьків студентів, слухачів та курсантів цього, вже неіснуючого, підрозділу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Як розповіла на недавній прес-конференції в Кіровограді Тетяна Ярова, одна із підписантів, рішення про ліквідацію інституту було для них повною несподіванкою: ще в червні їх запевняли, що студентів, які навчаються на «державних місцях», переведуть до основного навчального закладу в Харкові, а слухачам, курсантам та студентам, які вчаться на платній основі, дадуть можливість закінчити навчання у Кіровограді, та наприкінці липня уряд розпорядився повністю ліквідувати інститут.

Невиваженим вважають це рішенням і викладачі. Принаймні, такої думки кандидат філософських наук Віталій Ігнатьєв, який взяв участь у прес-конференції. Він заявив, що нерозумно залишати без роботи 200 висококваліфікованих спеціалістів. А пропозицію дітям, які навчалися в Кіровоградському юридичному інституті за плату, завершувати здобуття освіти в Харкові, Віталій Ігнатьєв назвав аморальною.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37638 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua