МЕНЮ


21 листопад 2001 - 01:16

З НОВИМ ЛІДЕРОМ “ДЕМСОЮЗ” СПОДІВАЄТЬСЯ НА КРАЩЕ


Обласна організація партії провела з цього приводу прес-конференцію (голова — Сергій Колпак, заступник — Юрій Устиновський), де заявила про свої наміри брати активну участь у передвиборчій кампанії. Нині триває підготовка до обласної конференції, а в Києві відбувається оновлення складу ради партії.

Близько трьох тисяч членів “Демсоюзу” в Кіровоградській області мають намір висувати і підтримувати кандидатів у депутати до місцевих рад усіх рівнів. Кандидата на посаду кіровоградського міського голови партія поки що не має. Щодо виборів народних депутатів, то, очевидно, демсоюзівці підтримуватимуть Олександра Біловола, який, за словами Сергія Колпака, на 95 відсотків підтвердив свій намір знову балотуватися по своєму, 99-му виборчому округу. На інші мажоритарні округи області “Демсоюз” не претендуватиме.

Учасники прес-конференції висловили сподівання, що партія “Демсоюз” із новим лідером має перейти на якісно інший рівень.

Світлана ОрелДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25394 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua