МЕНЮ


9 серпень 2019 - 12:19

З новими надбаннями – в новий навчальний рік


Цьогоріч у Кропивницькому за парти сяде близько трьох тисяч першокласників. Тому зараз загальноосвітні школи міста активно готуються до початку нового навчального року, а міська влада робить усе належне, щоб навчання дітей проходило в комфортних умовах.

З 2015 року в закладах освіти міста послідовно капітально ремонтуються шкільні спортивні зали. Як зазначила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, відновлювати по 5 шкільних приміщень для занять спортом Андрій Райкович пообіцяв, ще коли був кандидатом на посаду міського голови. Відтоді програма планомірно втілюється в життя. На сьогодні вже відновлено 20 спортзалів. Крім того, одночасно оновлюється інвентар для занять фізичною культурою, технічно переоснащується і решта шкільних приміщень.

– Ми продовжуємо модернізувати шкільні їдальні, – зазначила Лариса Костенко. – Виконуємо капітальні ремонти та проводимо заміну технічного обладнання для кухонь, їдалень та пралень. У шкільних санвузлах робимо повну заміну сантехнічного обладнання.

Для сорока закладів загальної середньої освіти продовжують закуповувати нові меблі та ремонтувати ті, що використовуються. Особлива увага приділяється оновленню шкільної комп’ютерної техніки. Її відсутність або застарілість гальмують впровадження новітніх стандартів для навчання та розвитку дітей в школі.

Кропивницька освітянська галузь – лідер з впровадження енергосервісних договорів та теплосанації шкільних приміщень, яку вже виконали в науковому ліцеї, ДНЗ №№ 15, 29, 52.

А ще в обласному центрі запрацювали два сучасних інклюзивних центри, оснащених всім необхідним для надання психолого-педагогічних висновків та проведення корекційно- розвиткових занять для дітей з особливими потребами. Вони допомогли вивести таких дітей з домашнього замкнутого простору, а їхнім батькам дозволили по-іншому подивитися на проблему, адже основна мета ІРЦ – це забезпечення однакових можливостей на здобуття дошкільної та середньої освіти усім дітям.

Тетяна ПЕТРИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40311 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua