МЕНЮ


14 серпень 2015 - 12:16

З переляку


Неприємну новину почув 88-річний кіровоградець, піднявши недавно телефонну трубку.

"Ваш син потрапив у ДТП, – сказав йому той, хто дзвонив. – На лікування треба десять тисяч гривень. Через двадцять хвилин до вашого прийде чоловік, віддасте йому гроші". Пенсіонер так і вчинив. А згодом дізнався, що його нащадок – цілком здоровий. І пішов старенький у міліцію.

За схожих обставин постраждала і 80-річна кіровоградка, син якої перебуває на заробітках у Лівії – трудиться там лікарем. Минулого тижня їй зателефонував чоловік, який, видаючи себе за її сина, сказав, що, мовляв, через його лікарську помилку ледь не помер пацієнт і що для її виправлення потрібні гроші. Абонент сказав пенсіонерці, що до неї за коштами прийде чоловік, який представиться Віталієм Назаренком. Жінка й віддала тому типові чотири тисячі гривень. А потім вийшла на зв’язок з сином і дізналася, що він їй цього дня не телефонував.

А шахрай, якому попалася на гачок 74-річна кіровоградка, сказав їй по телефону, що її сина затримала міліція і що за його звільнення треба заплатити 20 тисяч гривень і 500 доларів. У жінки знайшлися такі гроші. І вона передала їх юнакові, який прийшов до квартири пенсіонерки на вулицю Конєва.

За "звільнення сина з міліції" перерахувала недавно шахраєві чималі гроші (тисячу доларів) і 69-літня кіровоградка.

Кривдників цих людей міліція ще шукає.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37578 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua